• blog
  • زمان مناسب برای تعویض قطعات بیل مکانیکی هیتاچی

بیل مکانیکی هیتاچی

امروزه در محیط کسب‌وکار تأکید زیادی بر کاهش هزینه‌های ساخت و تولید وجود دارد. به همین علت بسیاری از کارفرمایان در پروژه‌های عمرانی، ساختمانی و معدنی خود به دنبال کاهش هزینه‌ها و در نتیجه افزایش کارایی و بازده ماشین آلات خود هستند. برای مثال بیل مکانیکی و لودر جزء آن دسته از ماشین آلات عمرانی و ساختمانی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند  چرا که دارای مصرف سوخت و انرژی قابل توجهی هستند.

سوال اساسی که برای بسیاری از کارفرمایان به وجود می‌آید این است که چه زمانی تجهیزات و وسایل کاری خود را تعویض و به‌روز کنند.

هنگامی که یکی از ماشین‌آلات کاری شما و یا قطعه‌ای از دستگاه شما دچار عیب فنی می‌شود باید به فکر جایگزینی و یا تعمیر آن دستگاه یا قطعه باشید. آیا صرفه اقتصادی دارد که دستگاه به مدت چند هفته در حالت تعلیق و تعمیر باشد؟ آیا به صرفه نیست که دستگاه جایگزین بخریم؟ این‌ها سوالاتی هستند که قطعا در بهای تمام شده و هزینه سربار پروژه‌های عمرانی، ساختمانی و معدنی تاثیر بسزایی دارد.

۵ نشانه‌ای که به شما می‌گوید زمان تعویض دستگاه یا قطعه‌ای از آن فرا رسیده است:  

کارایی دستگاه به حدی رسیده که عملکرد کل مجموعه را پایین آورده است.

سرعت کاری دستگاه به طور قابل ملاحظه‌ای پایین آمده است.

تجهیزات و ماشین‌آلات قدیمی شده‌اند و دیگر کارایی سابق خود را ندارند. همچنین مدل‌های جدید آن‌ها با امکانات و مشخصات به روزتر و کاملا متفاوتی عرضه شده است.

پروژه نسبت به زمان بندی اجرا تأخیر زیادی دارد. در چنین شرایطی حتی اضافه کردن ماشین‌آلات جدید به سیستم کاری اهمیت پیدا می‌کند.

دستگاه ایمنی خود را از دست داده و این امر می‌تواند باعث مصدومیت و حوادث ناگوار برای افراد درگیر پروژه شود. نتیجه چنین اتفاقی علاوه بر تلفات جسمی و جانی، سرعت پروژه را کند و بعضا باعث توقف کامل پروژه می‌شود.

تجهیزات و لوازم یدکی بیل مکانیکی هیتاچی

شرکت آرین ماشین راهبرد تنها نماینده بیل‌های مکانیکی هیتاچی در ایران، ارائه دهنده بهترین بیل‌های مکانیکی هیتاچی مطابق با شرایط آب و هوایی و اقلیمی ایران می‌باشد. آرین ماشین راهبرد همچنان همیشه قطعات و لوازم اصلیِ ژاپنی هیتاچی را برای مشتریان خود در نظر داشته است. اگر احیانا قطعه‌ای از بیل مکانیکی شما دچار ایراد فنی شود، می‌توانید با بخش خدمات پس از فروش آرین ماشین ارتباط برقرار کرده و ضمن برطرف کردن ایراد دستگاه، از اصالت و کیفیت قطعات اطمینان حاصل کنید.

اطلاعات تماس

  • دفتر فروش: تهران، کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج، خیابان نخ زرین پلاک ۲۱
  • کد پستی:۱۳۸۹۷۴۴۵۶۱
  • تلفن فروش: ۴۴۵۶۰۶۲۲ – ۰۲۱
  • فکس: ۴۴۵۶۹۲۶۹ – ۰۲۱
  • مرکز خدمات پس از فروش: تهران، کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج، خیابان سی ام، پلاک ۸
  • تلفن مرکز خدمات پس از فروش : ۴۴۹۰۹۰۳۱-۰۲۱

ارتباط با ما


 Tommy Wingels Womens Jersey