• blog
  • شرایط گارانتی بیل مکانیکی هیتاچی

hitachi-excavator

گارانتی بیل مکانیکی هیتاچی

شرکت هیتاچی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و صاحب‌نام‌ترین کمپانی‌های سازنده ماشین آلات راه‌سازی و معدنی مانند بیل مکانیکی هیتاچی در جهان است که در حال حاضر به عنوان پیشرو و رهبر جهانی تولیدکنندگان بیل مکانیکی شناخته می شود.

هیتاچی یک نام مشهور جهانی در زمینه تولید سخت‌ترین بیل‌های مکانیکی است. بیل‌هایی که در برابر دشوارترین شرایط کاری مقاوم بوده و همیشه متضمن ارائه بیشترین کارآیی هستند. تنوع وسیع بیل‌های مکانیکی هیتاچی ساخته شده توسط هیتاچی ( از ۲ تن تا ۸۳۷ تن ) شما را قادر می‌سازد تا مناسب‌ترین انتخاب را جهت تأمین نیازهای خود داشته باشید. با این حال هم‌چنان برای ماشین‌های مکانیکی، گارانتی و خدمات پس از فروش یک فاکتور بسیار با اهمیت است. گارانتی استاندارد هیتاچی شامل نقص در مواد یا کارکرد است این بدان معناست که هیتاچی این مشکلات را در تمام مدت زمان گارانتی بیل مکانیکی برطرف خواهد نمود.

گارانتی مطمئن باعث می‌شود تا اپراتور بدون هر گونه استرس و نگرانی بابت خرابی یا هزینه‌های اضافی به کار خود بپردازد. هزینه‌هایی که برای ماشین‌آلات ساختمانی و عمرانی به وجود می‌آید معمولا بسیار بالاست؛ به همین دلیل داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش برای مشتریان بیل مکانیکی هیتاچی بسیار حائز اهمیت است.

آرین ماشین راهبرد نماینده رسمی بیل‌های مکانیکی هیتاچی در ایران در سه حوزه تعمیرگاه، خدمات آموزشی و سرویس سیار، خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می‌دهد. گارانتی بیل مکانیکی یک‌ساله نامحدود است. نامحدود به این معناست که در این یک سال هیچگونه محدودیت زمانی، برای استفاده مشتری وجود ندارد و هر چند ساعتی که دستگاه بیل مکانیکی مورد استفاده قرار گرفته باشد در این یک سال شامل گارانتی می‌شود.

قطعات اصلی بیل مکانیکی هیتاچی

قطعات اصلی و تعمیرات دو فاکتور اساسی محسوب می‌شوند. چرا که در صورت لزوم برای تعویض قطعات، قطعات اصلی بیل مکانیکی هیتاچی قطعا بهترین گزینه برای مشتریان به حساب می‌آید. همچنین به دلیل آن که بیل‌های آرین ماشین چرخ زنجیری هستند جا‌به‌جایی برای تعمیرات مسأله مهمی به حساب می‌آید که در این خصوص سرویس سیار آرین ماشین به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

کادر مجرب و آموزش دیده‌ی آرین ماشین که تحت پشتیبانی متخصصین شرکت هیتاچی هستند قطعا این اطمینان را برای مشتریان فراهم می‌نمایند که تعمیرات به بهترین شکل انجام خواهد شد. سرویس‌های دوره‌ای، سرویس‌های PM، عیب‌یابی و رفع ایراد و انجام تعمیرات فنی از جمله وظایفی است که تیم سرویس سیار آرین ماشین برای مشتریان بیل مکانیکی خود در نظر گرفته است.

اطلاعات تماس

  • دفتر فروش: تهران، کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج، خیابان نخ زرین پلاک ۲۱
  • کد پستی:۱۳۸۹۷۴۴۵۶۱
  • تلفن فروش: ۴۴۵۶۰۶۲۲ – ۰۲۱
  • فکس: ۴۴۵۶۹۲۶۹ – ۰۲۱
  • مرکز خدمات پس از فروش: تهران، کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج، خیابان سی ام، پلاک ۸
  • تلفن مرکز خدمات پس از فروش : ۴۴۹۰۹۰۳۱-۰۲۱

ارتباط با ما


 Tommy Wingels Womens Jersey