• blog
  • بیل مکانیکی ۳۵ تن هیتاچی با کیفیت و مطمئن

hitachi

بیل مکانیکی ۳۵ تن هیتاچی

بیل مکانیکی ۳۵ تن هیتاچی از جمله مدل‌های سری H بیل‌های مکانیکی هیتاچی است. این مدل از سری H برای انجام کارهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل لقب heavy-duty را به آن داده‌اند. بیل مکانیکی ۳۵ تن هیتاچی سری H چرخ زنجیری است و توان مجاز موتور آن ۲۴۶ اسب بخار و وزن عملیاتی آن ۳۳۵۰۰ کیلوگرم می‌باشد. همچنین باکت آن در حالت پر بر اساس ISO حجم معادل ۱.۵ مترمکعب است. طراحی و ساخت مدل ۳۵ تن بر اساس ۵ اصل: عملکرد، بهره‌وری، راحتی، پایداری و قابلیت اطمینان انجام شده است.

به طور کلی بیل‌های مکانیکی و هیدرولیکی در جهت گود برداری در پروژه‌های ساختمانی و عمرانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و در سه نوع بیل‌های کامیونی، چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری هستند. مدل‌های چرخ زنجیری جهت حرکت روی خاک سست مناسب است. آن‌ها قادر به حرکت بر روی شیب هستند ولی سرعت حرکت آن‌ها بسیار کند است. به همین دلیل برای جابه‌جایی‌های با مسافت زیاد توسط تریلی این کار انجام می‌گیرد. قابل ذکر است که به طور کلی قیمت بیل‌های چرخ زنجیری نسبت به مدل‌های دیگر در بازار ارزان‌تر است.

آسایش و راحتی اپراتور

سیاست هیتاچی در ساخت بیل‌های مکانیکی آسایش و راحتی اپراتور و در نتیجه آن بهره‌وری بالاست. شرکت هیتاچی برای ساخت بیل مکانیکی مدل ۳۵ تن با اکثر مشتریان خود در سراسر دنیا مشورت نموده تا آسایش و راحتی اپراتور و موارد مهمی که یک اپراتور هنگام کار با بیل با آن مواجه است را درک کند و تمامی این موارد را در مدل ۳۵ تن لحاظ کرده است.

سیستم هیدرولیک

سیستم هیدرولیک پیشرفته امکان کارایی بالاتری را برای اپراتور فراهم می‌کند. سرعت اجرای بالا، عملکرد دقیق ماشین، کنترل آسان و سیستم کنترل ساده و صرفه جویی در سیستم عملیات از جمله مواردی است که به راحتی و کارایی عملکرد او می‌افزاید.

عملکرد بهینه

همان طور که می‌دانید در عملیات حفاری نقش اصلی را بازوها و مفصا‌ل بازی می‌کنند. این بازو شبیه دست انسان است و دارای چندین مفصل است که امکان حفاری و خاک‌برداری در جهت‌ها و زوایای گوناگون را برای اپراتور فراهم می‌سازد. مدل ۳۵ تن سری H نیروی حفاری بازو بر اساس ISO،  ۱۸۵ کیلونیوتون را داراست که این نیرو برای عملیات‌های سنگین مناسب به حساب می‌آید.

خدمات پس از فروش

به طور کلی در دسته کاری ماشین‌های مکانیکی ساختمانی و عمرانی قطعات، تعمیرات و به طور کلی خدمات پس از فروش بسیار حائز اهمیت است. در همین راستا شرکت آرین ماشین خدمات پس از فروش ویژه‌ای را برای محصولات خود در نظر گرفته است. این خدمات در سه بخش تعمیرگاه، خدمات آموزشی و خدمات سیار صورت می‌پذیرد.

هم‌اکنون شرکت آرین ماشین تنها نماینده بیل‌‍ های مکانیکیهیدرولیکی شرکت هیتاچی در ایران مدل ۳۵ تن از سری H را با توجه به عملکرد و قدرت بالای آن و تناسب آن با اقلیم ایران در سبد محصولات خود عرضه می‌دارد. گارانتی یک ساله بدون محدودیت ساعات کار، خدمات پس از فروش، سرویس سیار و طرح‌های فروش ویژه از جمله مواردی است که شرکت آرین ماشین برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

اطلاعات تماس

  • دفتر فروش: تهران، کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج، خیابان نخ زرین پلاک ۲۱
  • کد پستی:۱۳۸۹۷۴۴۵۶۱
  • تلفن فروش: ۴۴۵۶۰۶۲۲ – ۰۲۱
  • فکس: ۴۴۵۶۹۲۶۹ – ۰۲۱
  • مرکز خدمات پس از فروش: تهران، کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج، خیابان سی ام، پلاک ۸
  • تلفن مرکز خدمات پس از فروش : ۴۴۹۰۹۰۳۱-۰۲۱

ارتباط با ما


 Tommy Wingels Womens Jersey