• blog
  • بیل مکانیکی معدنی و ساختمانی هیتاچی، با کیفیت‌ترین

Hitachi

تاریخچه فعالیت هیتاچی

هیتاچی، یک شرکت ژاپنی و چندملیتی است که در زمینه خدمات مهندسی و صنایع الکترونیکی و بیل مکانیکی و معدنی فعالیت دارد. عمده محصولات و فعالیت‌های این شرکت در 11 حوزه از جمله بیل مکانیکی و ماشین‌آلات معدنی ارائه می‌شوند که عبارتند از: سیستم‌های مخابراتی و سامانه‌های اطلاعاتی، سخت‌افزارهای رایانه‌ای، تجهیزات الکتریکی، سیستم‌ها و تجهیزات نیروگاهی، زیرساخت‌های شهری و صنعتی، صنعت خودروسازی، لوازم و قطعات الکترونیکی، ماشین‌آلات ساخت‌وساز مانند بیل مکانیکی، سازه‌های فلزی، فناوری هوافضا و ارائه خدمات مالی.

بخش ماشین آلات ساختمانی هیتاچی در سال 1970 در ژاپن تأسیس شد و در طول این مدت همواره یکی از جایگاه‌های اول تا سوم را در زمینه تولید ماشین‌آلات ساختمانی و بیل‌های مکانیکی در جهان داشته است.

Hitachi Construction Machinery یا ماشین آلات ساختمانی هیتاچی (HCM) در آسیا، اروپا، آمریکا شمالی و جنوبی دارای خط تولید است و بیش از 17000 کارمند را در خدمتِ خود دارد. البته کارخانه مادر هیتاچی و بیل مکانیکی هیتاچی در ژاپن قرار دارد.

در دو دهه اخیر هیتاچی خط تولید و تکنولوژی محصولات خود را ارتقای زیادی داده است. سبد محصولات هیتاچی شامل بیل مکانیکی (از دو تن تا 837 تن)، لودر، کامیون کمپرسی، جرثقیل خزنده و تجهیزات فشرده سازی نوری است.

بیل  مکانیکی هیتاچی، با کیفیت‌ترین

شرکت هیتاچی به عنوان پیشرو در تولید بیل مکانیکی هیدرولیکی سهم بزرگی از بازار صنعت بیل مکانیکی و ماشین آلات ساختمانی را در اختیار دارد. یبل مکانیکی‌های هیتاچی (از دو تن تا 837 تن) جایگاه فعلی خود در بازار را مدیون سال‌ها تجربه و به کارگیری آخرین تکنولوژی‌های این صنعت و گذراندن تست‌های کیفیت متعدد می‌داند.

بیل‌های مکانیکی هیتاچی در سه مدل و ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ ارائه می‌گردد. بیل‌های مکانیکی بزرگ هیتاچی از 50 تن تا 837 تن را شامل می‌شوند که در 7 روز هفته به صورت 24 ساعته می‌توانند مشغول به کار باشند. شرایط محیطی سخت، مکان‌های دورافتاده و زمان ساخت‌وساز کم از جمله محدودیت‌هایی است که بیل‌های مکانیکی‌ هیتاچی به راحتی با آن‌ها سازگار هستند و تست‌های زیادی را در این شرایط با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. برای مثال این بیل‌های مکانیکی در اقلیم چهار فصل ایران در شرایط دمایی بسیار بالا و بسیار پایین با موفقیت مأموریت‌های کاری زیادی را پشت سر گذاشتند.

راندمان بالای تجهیزات هیتاچی به عنوان مهم‌ترین فاکتور کیفیت و کاهش هزینه برای اپراتور به حساب می‌آید. در زمینه تولید بیل مکانیکی، بیل‌های هیتاچی از لحاظ هزینه به ازای هر تن کم‌ترین هزینه را برای اپراتور به همراه دارد و این موضوع به علت طول عمر بالای بیل‌های هیتاچی و کیفیتی ممتاز در این عرصه است.

آرین ماشین پایا

شرکت آرین ماشین راهبرد، یکی از زیرمجموعه های گروه آرین‌سرمایه به عنوان نماینده رسمی ماشین آلات هیتاچی ژاپن در ایران در اردیبهشت ماه سال 1396 فعالیت خود را آغاز نموده است. سبد محصولات آرین ماشین 6 مدل بیل مکانیکی چرخ زنجیری (ZAXIS240 – ZAXIS470LC – ZAXIS870 – ZAXIS220LC – ZAXIS330LC – ZAXIS350H ) و یک مدل لودر چرخ لاستیکی (ZW310) است که با توجه به اقلیم ایران طیف وسیعی از نیازمندی‌های مشتریان را برآورده می‌کند.

واحد خدمات پس از فروش آرین ماشین در سه بخش تعمیرگاه، خدمات آموزشی و سرویس سیار فعالیت می‌کند. در واقع خط مشی این واحد ارائه خدمات وارانتی و تعمیرات با استفاده از قطعات اصلی و مطابق با دستورالعمل‌ها و رویه‌های استاندارد شرکت هیتاچی است.

اطلاعات تماس

  • دفتر فروش: تهران، کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج، خیابان نخ زرین پلاک ۲۱
  • کد پستی:1389744561
  • تلفن فروش: 44560622 – 021
  • فکس: 44569269 – 021
  • مرکز خدمات پس از فروش: تهران، کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج، خیابان سی ام، پلاک ۸
  • تلفن مرکز خدمات پس از فروش : 44909031-021

ارتباط با ما


 Tommy Wingels Womens Jersey