• blog
  • لوازم یدکی اصل بیل مکانیکی هیتاچی

hitachi-excavator

بیل مکانیکی هیتاچی

همان‌طور که می‌دانید هیتاچی یک شرکت معتبر ژاپنی است که به طور عمده در زمینه‌های تولید لوازم الکترونیکی، رایانه‌ها و ماشین‌آلات ساختمانی همچون بیل مکانیکی هیتاچی فعالیت می‌کند. در حال حاضر در بخش ماشین‌آلات معدنی و ساختمانی هیتاچی، ۶ مدل بیل‌مکانیکی هیتاچی توسط شرکت آرین ماشین در ایران عرضه می‌گردد. بیل‌های مکانیکی هیتاچی در شرایط سخت کاری فعالیت می‌کنند و مانند هر ماشین دیگری ممکن است قطعات آن پس از مدتی استفاده دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا کنند. در این راستا شرکت آرین ماشین به عنوان تنها نماینده رسمی بیل‌های مکانیکی هیتاچی در ایران، ارائه دهنده لوازم یدکی اصل هیتاچی و خدمات پس از فروش به مشتریان خود می‌باشد.
همان طور که می‌دانید قطعات دست دوم و متفرقه از لوازم یدکی اصل هیتاچی ارزان‌تر است.

اگرچه در ابتدا خرید قطعات دست دوم یا متفرقه به صرفه‌تر است اما در طول زمان با کاهش کارایی بیل مکانیکی هزینه‌ای به مراتب سنگین‌تر برای اپراتور به همراه خواهد داشت. علاوه بر آن کارایی پایین‎‌تری را نیز تجربه خواهد کرد.
سازندگان ماشین‌آلات سنگین همیشه این توصیه را دارند که از لوازم اصلی ماشین استفاده شود. چرا که هماهنگی قطعات با یکدیگر و عملکرد کلی دستگاه تحت تاثیر این امر قرار می‌گیرد.
در ابتدا ممکن است این طور به نظر برسد که قطعات دست دوم یا غیراصل عملکرد خوبی دارند. اما ماشین در چنین حالتی در شرایط ایده‌آل کاری قرار نمی‌گیرد. بسیار محتمل است که بیل مکانیکی دچار مشکلات ناگهانی در هنگام کار شود و در این صورت شما پس از مدت کوتاهی دوباره باید هزینه‌ای را برای آن قطعه بپردازید. اما قطعات اصلی بیل مکانیکی هیتاچی از کیفیت بالایی برخوردارند و طول عمر بیشتری می‌کنند.

ماشین آلات معدنی و ساختمانی

در مورد ماشین‌آلات معدنی و ساختمانی مانند بیل مکانیکی این امر بسیار بیشتر اهمیت پیدا می‌کند. چرا که این‌گونه ماشین‌آلات به خصوص بیل مکانیکی هیتاچی در شرایط بسیار سخت کاری و حفاری فعالیت می‌کند و در صورت عدم استفاده از قطعات اصلی هیچ ضمانتی بر عملکرد درست و بالای دستگاه وجود ندارد.
البته از آن‌جا که محیط‌های کارگاهی شرایط و موقعیت‌های پرخطر زیادی دارند، ایمنی ماشین‌آلات مانند بیل مکانیکی باید در اولویت باشد. قطعات دست دوم و غیر اصل همچنین ایمنی ماشین آلات را پایین می‌آورند و می‌تواند برای جان افراد حاضر در کارگاه خطر آفرین باشد.
شرکت آرین ماشین در حال حاضر ارائه دهنده لوازم یدکی اصل بیل مکانیکی هیتاچی برای مشتریان خود است. برای آگاهی از نحوه خدمات پس از فروش و ارتباط با مرکز خدمات به این صفحه مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس

  • دفتر فروش: تهران، کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج، خیابان نخ زرین پلاک ۲۱
  • کد پستی:۱۳۸۹۷۴۴۵۶۱
  • تلفن فروش: ۴۴۵۶۰۶۲۲ – ۰۲۱
  • فکس: ۴۴۵۶۹۲۶۹ – ۰۲۱
  • مرکز خدمات پس از فروش: تهران، کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج، خیابان سی ام، پلاک ۸
  • تلفن مرکز خدمات پس از فروش : ۴۴۹۰۹۰۳۱-۰۲۱

ارتباط با ما


 Tommy Wingels Womens Jersey